O NAS

O nas. Historia marki.

Początki

Nasz założyciel, pan Luis Wassmann, po 40 latach pracy w branży, jest referencją w branży kinowej. Na początku lat osiemdziesiątych rozpoczął produkcję projektorów kinowych Multikino 35mm w swojej rodzinnej firmie. Udało mu się dostarczyć świetny produkt niskim kosztem, dzięki czemu seria Multikino odniosła ogromny sukces na całym świecie dla średnio-małych kin.

aboutus01

Pierwsze kroki

Na początku lat 90., kiedy system Dolby® trafił do kin, a właściciele kin zaczęli inwestować nie tylko w swój wizerunek, ale także w sprzęt nagłaśniający, zdywersyfikował swój biznes tworząc nową markę głośników kinowych, które dopełniłyby pakiet projekcja i dźwięk dla każdego rozmiaru kina. W tym czasie wyrobił sobie markę w branży i kilku długoletnich klientów, z których niektórzy są nadal aktywni do dziś.

 

aboutus02

Punkt początkowy

Kiedy wynaleziono kino cyfrowe, a analogowe projektory 35 mm stały się przeszłością, pan Luis postanowił zainwestować wszystko, co miał w firmę spin-off, która produkowałaby tylko jego gamę głośników kinowych. Było to około 2004 roku, a po pewnym powolnym starcie firma została ostatecznie założona w 2006 roku.

 

aboutus03

Kierowanie się technologią

Na tym etapie firma wprowadziła markę LuisWaSSmann z kilkoma wczesnymi produktami opartymi technologicznie na jego wcześniejszych modelach marki głośników.
Ostatecznie marka ta przekształciła się w głośniki LW, wraz z ogromnym wzrostem w zakresie technologii, produkcji i sprzedaży. Dziś jest to światowej klasy seria głośników kinowych, z osobistym zaangażowaniem w uhonorowanie branży i dostarczenie najwyższej klasy produktu, jednocześnie ciesząc się całym procesem.

Obecność na całym świecie

Od 2014 roku, wspomagani przez technologie koncentryczne i Line Array, pracujemy dla wysokich standardów kina cyfrowego. W ten sposób wprowadziliśmy na rynek naszą najnowocześniejszą modułową serię LW 8000, zaprojektowaną z myślą o średnio-dużych kompleksach kinowych, instalacjach Dolby® Atmos / Barco Auro i miejscach wymagających pod względem akustycznym.

Narodziny AUREA

Ostatnio, w 2015 roku, wprowadzono drugą markę, specjalnie zaprojektowaną do instalacji kina domowego.
I oto jesteśmy, rodzi się Aurea . Bo po tych wszystkich latach doświadczeń wiedzieliśmy, co chcemy zaoferować naszym klientom: wysokiej jakości produkty wykonane z najwyższej jakości komponentów i zaprojektowane zgodnie z potrzebami integratora. Efektem tej dewizy jest pełne zaangażowanie zarówno w produkt, jak i klientów.